Pro vaše kočky a koťátka máme možnost sehnat tyto úžasné věci. Všechny komponenty na sebe navazují, proto je možnost je jakkoliv kombinovat a dokupovat.

 

For your cats and kittens we have the opportunity to get these amazing things. all the components build on themselves and therefore there is the possibility to buy more and more...

Kontakt :

Andrea Pluháčková


Severomoravský kraj


Česká republika


tel.:

(+420) 737 770 075


e-mail: moonsissy@seznam.cz

.......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Naše chovatelská stanice se věnuje chovu britských a skotských koček nejen krátkosrstých,  ale i dlouhosrstých.


Jsme členy spolku Moravian Noblecat's , která je pod záštitou největší celosvětové organizace sdružující chovatele  -TICA ( The international cat association ).


Naším záměrem je odchov krásných, zdravých a hlavně uvrněných koťátek. Kočičky jsou součástí naší rodiny, také u nás nenaleznete tzv. " klecový odchov", kdy koťátka neznají lidské pohlazení a lásku. Koťátka od nás odcházejí socializovaná, hravá, přítulná a sebevědomá, naočkovaná, odčervená, naučená na kočičí wc a škrabadla.


Naše odchovy najdete nejen v České republice, ale hlavně v zahraničí.


Všechny naše kočičky jsou  testované na FeLV, FIV, PKD a HCM s negativními  výsledky.


Kočky jsou krmeny kvalitními granulemi, hovězím masem, rybami , kuřecím masem a tvarohem. Samozřejmostí jsou pamlsky a  vitamíny.


Pro naše koťátka se snažíme hledat jen ty nejlepší rodiny, kde ocení nejen kvalitu, ale hlavně charakter .

S novou rodinou jsme nadále ve spojení a jsme rádi za každou fotku a zprávu a našich odchovech.


Naší největší chloubou je opravdu skvělá rodina , s jedním z nejslavnějších  českých fotbalistů 


žijící v Itálii, která má našeho kocourka......