Kontakt :

Andrea Pluháčková


Severomoravský kraj


Česká republika


tel.:

(+420) 737 770 075


e-mail: moonsissy@seznam.cz

.............................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Naše chovatelská stanice se věnuje chovu britských a skotských koček nejen krátkosrstých,  ale i dlouhosrstých. Naše chovatelská stanice je o pěti rozumných kamarádkách a u každé najdete jednoho kocourka a přibližně tři kočičky. Je to hlavně proto, aby všechny kočičky měly dostatek protoru, žádný tres a vše probíhalo tak, jak  má být .


Jsme členy spolku Moravian Noblecat's  , která je pod záštitou největší celosvětové organizace sdružující chovatele  -TICA ( The international cat association ).


Naším záměrem je odchov krásných, zdravých a hlavně uvrněných koťátek. Kočičky jsou součástí našich rodin a u žádné z nás, nenaleznete tzv. " klecový odchov", kdy koťátka neznají lidské pohlazení a lásku. Koťátka od nás odcházejí socializovaná, hravá, přítulná a sebevědomá, naočkovaná, odčervená, naučená na kočičí wc a škrabadla.


Naše odchovy najdete nejen v České republice, ale hlavně v zahraničí.


Všechny naše kočičky jsou  testované na FeLV, FIV, PKD a HCM s negativními  výsledky.


Kočky jsou krmeny kvalitními granulemi, hovězím masem, rybami , kuřecím masem a tvarohem. Samozřejmostí jsou pamlsky a  vitamíny.


Pro naše koťátka se snažíme hledat jen ty nejlepší rodiny, kde ocení nejen kvalitu, ale hlavně charakter .

S novou rodinou jsme nadále ve spojení a jsme rádi za každou fotku a zprávu o našich odchovech. Samozřejmostí je celoživotní chovatelský servis ,se kterým Vám ráda vypomůžu právě já a proto se na mne můžete kdykoliv obrátit.


Naší největší chloubou je opravdu skvělá rodina , s jedním z nejslavnějších  českých fotbalistů 


žijící v Itálii, která má našeho kocourka......
Samozřejmě jsme rádi a hlavně vděční, 

za každou milující rodinu,

která dá našim koťátkům tolik lásky,

kolik si zaslouží !

 ZDE NAJDETE ODKAZ NA NAŠÍ ORGANIZACI

https://www.noblecat.cz/